Motivasyon ve Teşekkür

Sohbet ve üstteki kategorilere uymayan diğer konular
Merhaba iyi forumlar, sizlerden bazılarını başka bir forumda tanımış ve Linux ile ilgili samimi ve tatlı atışma tarzınızı çok sevmiştim. Daha sonra bu forumun açılmaısı beni çok mutlu etti. Ve bir konu açarak ilk yardımımı da almış oldum. Sanırım bu tarz gönüllü işlerde en motive edici kısımlardan biri bu tarz geri dönüşlerdir. O yüzden yazmak istedim. Tekrardan şimdiye kadar ve şimdiden sonra emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Teşekkür ederiz. Şahsen beni mutlu ettiniz. Hepimiz meşgul insanlar olduğumuz için son zamanlarda siteyi aksattık, ancak şahsen benim kafamda ilgilenmeye çalıştığım pek çok proje var. Site şu an için atıl, ancak terk edilmiş değil kesinlikle. :)
rtahaeslik yazdı:
30 Eyl 2018, 15:09
Merhaba iyi forumlar, sizlerden bazılarını başka bir forumda tanımış ve Linux ile ilgili samimi ve tatlı atışma tarzınızı çok sevmiştim. Daha sonra bu forumun açılmaısı beni çok mutlu etti. Ve bir konu açarak ilk yardımımı da almış oldum. Sanırım bu tarz gönüllü işlerde en motive edici kısımlardan biri bu tarz geri dönüşlerdir. O yüzden yazmak istedim. Tekrardan şimdiye kadar ve şimdiden sonra emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Teşekkür ederiz tekrardan, çok yoğun bir zamanda olduğumdan ilgilenemiyorum, özür dilerim ancak bu geçici bir süreç. En kısa zamanda tekrar eskisi gibi çalışmaya başlayacağız.