Merhaba, forum hayırlı olsun

Sohbet ve üstteki kategorilere uymayan diğer konular
Merhaba arkadaşlar.
GNU/Linux dünyasında olup da böyle güzide forumlara katılmamak olmazdı, forum hepimize hayırlı olsun.
Duyumlarıma göre forumun iyi işlediğini, yardımsever arkadaşlardan meydana geldiği bilgisini vereyim.
Malumunuz üzere openSUSE ülkemizde pek bilinmiyor ya da tercih nedenleri söz konusu olabilir.
Bu tercihlerin belki de en önemli eksisini şu anda yazmakta olduğum bu forum umarım kapatır ve temennim de o yöndedir.
Hepinize saygılar, sevgiler ve başarılar.
Merhaba foruma hoş geldiniz. Sizi de aramızda görmek ve çalışmalarınızdan faydalanmak isteriz.
illedelinux yazdı:
08 Ara 2019, 20:05
Merhaba arkadaşlar.
GNU/Linux dünyasında olup da böyle güzide forumlara katılmamak olmazdı, forum hepimize hayırlı olsun.
Duyumlarıma göre forumun iyi işlediğini, yardımsever arkadaşlardan meydana geldiği bilgisini vereyim.
Malumunuz üzere openSUSE ülkemizde pek bilinmiyor ya da tercih nedenleri söz konusu olabilir.
Bu tercihlerin belki de en önemli eksisini şu anda yazmakta olduğum bu forum umarım kapatır ve temennim de o yöndedir.
Hepinize saygılar, sevgiler ve başarılar.
Teşekkür ederiz. Forumu açalı epey oldu aslında ama, şu anlık sallan yuvarlan ilerliyoruz. :) Ekibimize katılmaya heves arkadaşlar olsa, bir dünya yükü yüklesem beraber bir şeyler hazırlasak aslında forum adına pek hoş olurdu. :)
Teşekkürler arkadaşlar.
Bazen istenen şeyler için normalden fazla sabır ve emek gerekebiliyor.
Bu forum devam ettiği müddetçe zaman içinde hakettiği ilgiyi göreceğini düşünüyorum.
Adını taşıdığı dağıtımın büyüklüğü ve incelediğim kadarıyla forumun cazip duruşu insanları çekecektir.
Bir de itirafta bulunayım, daha önce açılıp-kapanan bazı forumlardan dolayı olsa gerek, forumun bu kadar başarılı olacağına pek ihtimal vermemiştim ama foruma emek veren arkadaşlar bunu başardılar, kendilerini takdir ve tebrik ederim.
Teşekkür ederiz. :) Bu dağıtım böyle bir forumu neticede hak ediyor. Elimizden geldiği kadarıyla forumu sürdürmeye gayret ediyoruz. Açıkçası biraz daha içerik gerekiyor ve bunu halledebilecek kadar vaktim olmadığı için üzülmüyor değilim.