wine uzerinden mmorpg keyfi Runes Of Magiç

Wine ve Oyunlar Hakkında
selam arkadaşlar çok uzunca bir sure bu oyunu zamanında oynadım bu oyun ne hikmetse linux uzerinden oynanmıyordu tabi o zamanlar ama şimdi çok rahat bir şekilde wine sayesinde oynanabiliyor cok uzun bir test yapmadım ama kısa bir video çektim oyunu görmeniz acısında öye black desert gibi çok yüksek grafik kalıtesi beklemeyin bunu baştan söyluyeyim wow gibi görselligi var ama wow kadar detayı yok wow un yanından bile geçemez bunu baştan söyluyeyim wow bir efsana ama aylık uçreti de turkiye sartlarında oda efsane ama bu oyun bedava [bbvideo] [/bbvideo]
Güzele benziyor da... Bu oyun hala var mı yahu?
Tarbetu yazdı:
26 Şub 2020, 22:15
Tarbetu kardeşim oyunu bilmem de "Şeker gibi diktatör" yazısını her görmemde beni gülümsetiyor, bu sloganı iyi akıl etmişsin:)
illedelinux yazdı:
27 Şub 2020, 17:43
Tarbetu yazdı:
26 Şub 2020, 22:15
Tarbetu kardeşim oyunu bilmem de "Şeker gibi diktatör" yazısını her görmemde beni gülümsetiyor, bu sloganı iyi akıl etmişsin:)
Lafın özü, bizim arkadaş arasında yazışırken kullandığımız lakap olarak "Kötü niyetli diktatör"den geliyor. Anlamı yok, sözüm ona yöneticilik yetkisini alıp keyfi şeyler yapacaktım. Siteyi açınca da aklıma geldi, ama kötü niyetli diktatör yazmak da itici durabilir diye böyle değiştirdim. :)