Tarbetu Masaüstü

Masaüstünüz Güzel Mi?

Nasıl buldunuz?

Kötü
17%
1
Fena değil
17%
1
Güzel
67%
4

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Biraz hortlatmış gibi olacağım ancak renk uyumu çok güzel Ankara gibi :d
Halen kullandığınız veya ulaşabilir bir wallpaper ise paylaşabilir misiniz?

Birde güncelleyelim Dikta bey, şuanda ne kullanıyorsunuz merak ediyorum. :)
Selamlar. Duvar kağıtlarının bir çoğu kayıp, sistemi "Eh be uğraşılır mı bununla?" seviyesine getirdiğim için çaktığım *öhöm* bir format sonrasında ne var ne yoksa silip attım. Şu an değişiklik olsun niyetine Gnome'a geçtim, eğer üşengeçliği bırakırsam konuya yeni bir alıntı yollayabilirim. :)
Tarbetu yazdı:
13 Haz 2019, 13:32
Selamlar. Duvar kağıtlarının bir çoğu kayıp, sistemi "Eh be uğraşılır mı bununla?" seviyesine getirdiğim için çaktığım *öhöm* bir format sonrasında ne var ne yoksa silip attım. Şu an değişiklik olsun niyetine Gnome'a geçtim, eğer üşengeçliği bırakırsam konuya yeni bir alıntı yollayabilirim. :)
İyi yapmışsınız. Biz burdayız, bekleriz. :)

Ek olarak ben hala yerleşik hayata geçemedim. Günde 5 farklı dağıtım yüklemekten dolayı konar göçer bir göçebe hayat yaşıyorum. Ne zaman bilgisayar dolduğu için format aşamasına geçerim bilemiyorum. :)
tyko yazdı:
Tarbetu yazdı:
13 Haz 2019, 13:32
İyi yapmışsınız. Biz burdayız, bekleriz. :)

Ek olarak ben hala yerleşik hayata geçemedim. Günde 5 farklı dağıtım yüklemekten dolayı konar göçer bir göçebe hayat yaşıyorum. Ne zaman bilgisayar dolduğu için format aşamasına geçerim bilemiyorum. :)
Bu

tyko beyin dedigi gobi bende yerlesik hayata gecemedim surekli bir linux kurup geciyorum tak cikar yapmakdan 2 flashbellegi yaktim 😂😂
Huzur Opensusede gençler. :') İki yıldır tek dağıtım kullanıyorum :D